به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

بیانیه سازمان بسیج حقوقدانان به مناسبت یوم الله ۲۲ بهمن

انقلاب اسلامی پاسخ روشن یک ملت به ندای رهبری بود، که دین را به گونه‌ای می‌دید و می‌خواست که رهاننده‌ مردم از بند استبداد و استعمار و به رسمیت ‌شناسنده حق حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش باشد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان، این سازمان به مناسبت دهه مبارک فجر و یوم الله ۲۲ بهمن بیانیه ای را صادر نموده است که متن بیانیه در ذیل این خبر آمده است.

بار دیگر یوم‌الله بیست ‌و‌دوم بهمن، روز سرنگونی طاغوت و پیروزی خون بر شمشیر، فرا رسیدن و تقارن این روز پرشكوه با ایام فاطمیه شكوه مضاعفی را در دل‌ها و جان‌های خداجوی مردم و ولایتمدار ایران اسلامی ایجاد كرده است.

انقلاب اسلامی پاسخ روشن یک ملت به ندای رهبری بود، که دین را به گونه‌ای می‌دید و می‌خواست که رهاننده‌ مردم از بند استبداد و استعمار و به رسمیت ‌شناسنده حق حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش باشد و خواستار تامین حقوق اساسی، کرامت و حرمت همه‌ انسان‌هایی بود که در این مرز و بوم بسر می‌برند و نظام سازگار با آیین اسلام را نه فقط متعلق به مسلمانان بلکه متعلق به همه‌ آحاد ملت از هر آیین و گرایشی می‌دانست.

انقلاب اسلامی صدای ملتی بود که پیشینه‌ای بلند در مبارزه با استعمار و سلطه‌ اجانب داشت و در این راه هزینه‌های فراوانی را پرداخته بود. انقلاب اسلامی، صدای بلند مردان و زنان آزاده‌ای بود كه با دست‌های تهی و دل‌های پر از ایمان با تكیه بر كلام حق به جای سلاح، و گل به جای گلوله توانستند شكوهمندترین حضور و بزرگترین انقلاب قرن را رقم بزنند و نظام جمهوری اسلامی را به رهبری بی‌نظیر امام خمینی (ره) مستقر نمایند.

انقلاب شگفت‌انگیز اسلامی که پس از طی راهی پرحادثه و با فراز و نشیب در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ به پیروزی رسید، نشان عظمت و ظرفیت دین خدا در تامین آزادی، عزت و استقلال یک ملت و نیز شایستگی مردمی است که در تاریخ صاحب افتخارات بزرگی بوده‌اند. درود خداوند بر این ملت بزرگ و بر رهبر و بنیان‌گذار والاقدرش حضرت امام خمینی (س) که مظهر ایمان، اقتدار، سربلندی و آزادی این ملت بوده است و سلام بر روان پاک همه‌ شهیدانی که انقلاب و ملت را وامدار خود کرده‌اند و رحمت خدا بر دل‌های پاک ایثارگران، آزادگان، خاندان سربلند شهیدان و همه زنان و مردان آزاده‌ای که همواره و فداکارانه در عرصه‌ سرنوشت حضور داشته‌اند و خواهند داشت.

امروز شجره طیبه انقلاب اسلامی در پرتو نفس قدسی باغبان انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، ریشه در سرتاسر جهان هستی دوانیده و به همت وارث معنوی اش حضرت آیت ا... خامنه ای (مدظله العالی) به ثمر نشسته است. نسیم روح نواز آگاهی و بصیرت این شجره طیبه الهی در سرتاسر جهان مشام آزادگان و ستمدیدگان جهان را نوازش می کند و در مقابل، ستمگران سلطه طلب استکبار جهانی و همچنین صهیونیسم، همچون انسانهای وحشت زده و حزان زده تلاش می کند تا نگذارد انقلاب اسلامی تکثیر شود.

امروز آرزوی دیرینه امام که صدور معنوی انقلاب اسلامی بود به تحقق نشسته است و آزادگان جهان با الهام از انقلاب اسلامی، استکبار جهانی، صهیونیسم و ایادی مزدورشان را در سراسر جهان به چالش کشانده اند و تناقض رفتارهای مدعیان دموکراسی و حقوق بشر را آشکار ساخته اند.

سازمان بسیج حقوقدانان در تبعیت از فرمایشات ولی امر مسلمین جهان، با درك حساسیت و اهمیت شرایط جهانی در صف هایی فشرده و با مشت هایی گره کرده دوشادوش مردم غیور ایران اسلامی و با اتکاء به فرامین الهی و رهایی بخش فرمانده معظم کل قوا حضرت آیت ا... خامنه ای (حفظه ا...) حمایت بی دریغ خود را از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و  تمامی مظلومان جهان با خلق حماسه حضور اعلام خواهد کرد و با این حضور خواب را بر فتنه گران حرام خواهد ساخت. 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی نوشته شوند و یا غیر مرتبط با موضوع باشند منتشر نخواهند شد.